بوت کمپ و کارگاه توسعه دهنده ی بازار با فناوری :

بوت کمپ : یک کارگاه آموزشی مدرن است که شخص پس از گذراندن آن وارد بازار کار دیجیتال شده و در شبکه  اقتصادی هفت هشتگ ، اقدام به ساخت دفتر ، بوتیک،و پاساژ مجازی در رشته ی خودش می نماید .

جامع ترین دوره که نوسازی دیجیتال را  نقطه ی آغاز تا نقطه ی تولید کالا و خدمت و پشتیبانی در برمی گیرد و اصولا این کارگاه ویژه صاحبین برند  ، مدیران و کارآفرینان جهت رزرو فضای سفارشی دفتر ، پاساژ یا مکان فعالیتشان است .

مزایای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده دیجیتال گرایش شغلی خودتان 

1-پتانسیل عالی درآمد
در کل توسعه دهندگان در داخل و خارج از کشور درآمد خوبی دارند. طبق پیشنهاد Offerzen ، یک توسعه دهنده کوچک در OfferZen بیشترین درآمد را در کیپ تاون کسب کرده است. سال گذشته ، آنها دریافتند که توسعه دهندگان کوچک درآمد بیشتری در کیپ تاون نسبت به ژوهانسبورگ دارند.
در سال 2020 به نظر می رسد روند ثابت باقی مانده است.

2- تقاضای بالای صنعت

به عنوان یک توسعه دهنده ، همیشه مورد تقاضا خواهید بود. چرا؟ IT در همه ی کارهای ما وجود دارد ، جهان روز به روز به دیجیتال تبدیل می شود و به فناوری وابسته می شود.  علاوه بر این تقاضا برای توسعه دهندگان بازار دیجیتال در حال افزایش است زیرا تقریباً صنایع به توسعه دهندگان  نیاز دارند. بنابراین این بدان معنی است که شما همیشه بر اساس سالها تجربه خود و آنچه می توانید انجام دهید تقاضا خواهید داشت.

3- محیط کار تعاملی
توسعه بازار  مستلزم همکاری با کار گروهی، بحث در مورد مسائل با مشتری، آزمایش کنندگان بازار و کار با مدیران پروژه است. به نوبه خود می توانید بهترین روش ها را هنگام توسعه برنامه ها کشف کنید. علاوه بر این، مزیتی که می تواند به عنوان یک موافق و یک طرفدار تلقی شود، برداشتن فناوری های جدید در حین کار است.
4- شما می توانید مستقل بودن را انتخاب کنید
به نوبه خود به عنوان یک توسعه دهنده بازار دیجیتال می توانید مستقل کار کنید و درآمد بالایی کسب کنید.

5- سن
به طور کلی سن واقعاً عاملی در صنعت فناوری نیست. همه چیز در مورد تجربه شما و اینکه که چه برنامه هایی ایجاد کرده اید یا به طور بالقوه می توانید ایجاد کنید و اینکه در چه برند و فعالیتی کار می کنید مهم است. طبق گزارشStack Overflow Developer ، که بیش از 100000 توسعه دهنده را مورد بررسی قرار داده است ، 25٪ از توسعه دهندگان جهان بالای35 سال هستند.

 

 

مخاطبان :

افراد علاقه مند به نوسازی کسب و کار این دوره جامع است و افراد طبق نیاز و مهارت خود می توانند هر ترم از این بوت کمپ را جهت ارتقا و شروع شغل خود و ورود به شبکه اقتصادی هفت هشتگ انتخاب کرده و بگذرانند .

بهتر است که توسعه دهندگان دیجیتال ، که عموما افراد و مدیران ارشد و صاحبین برندها هستند تمام ترم های بوت کمپ را گذرانده ت بتوانند در گرایش شغلی خود ، به افراد هم صنف خود خدمات دیجیتال را ارائه دهند .