پرسش و پاسخ

1چطور می توانم از خدمات شما استفاده کنم و سفارش دهم ؟
از طریق راه های ارتباطی و شماره های تماس روابط عمومی شرکت
2بوت کمپ ها چه فرقی با دوره های آموزشی دارند؟
بوت کمپ ، کارگاه آموزشی هست که شخص رو آماده ی ورود به بازار کسب و کار تجارت الکترونیک می کند و افرادی که در کارگاه بوت کمپ شرکت کرده اند ، جهت استخدام ، نسبت به افراد دیگر در اولویت هستند .
3بوت کمپ های شرکت ونداد تجارت در چه رشته هایی و مخصوص چه افرادی هست ؟
در زمینه ی آموزش (ویژه آموزش دهندگان و افراد علاقه مند به تدریس و مربیگری جدید ) در زمینه ی تبلیغات به سبکی جدید ( تبلیغات به سبک سونالیست و سوناتک ) (ویژه تمامی مشاغل و افرادی که قصد دارند خدمت یا کالای خود را به سبکی جدید و کاربردی تبلیغ کنند ) در زمینه ی توسعه ی بازار شغل های سنتی و به روز رسانی آنها ( ویژه تمام مشاغلی که قصد دارند بازار کار خود را توسعه دهند و به روز کنند )
4چرا باید از خدمات ونداد استفاده کنم ؟ و عضویت در هفت هشتگ چه مزایایی برای من دارد ؟
استفاده از خدمات ونداد تجارت کاملا اختیاری است و فقط ویژه افردایست که می خواهند در بازار شغلی خود همواره به روز باشند تا رضایت مشتریان خود را همواره داشته باشند و به افزایش مشتریان جدید می اندیشند و استفاده از اپلیکیشن ، برای آنها قابلیت درآمد زایی و میانگین حساب هم داشته باشد . با حضور و استفاده شما در اپلیکیشن علاوه بر خرید و فروش ها و امکانات اقتصادی ، تعامل شما و کارکردن با اپلیکیشن باعث ایجاد معدل حساب میشود و از این معدل جهت کاربردهای حمایتی می توان استفاده کرد .
5 آیا در اپلیکیشن هفت هشتگ ، با ثبت نام کاربر برایش حساب بانکی هم افتتاح میشود ؟
بله ، همزمان با ثبت نام کاربر در اپلیکیشن ، اطلاعات وی جهت افتتاح حساب به بانک صادر میشود و از لحظه ی شروع به کار شخص ، معدل حسابش طبق فعالیتش بالا میرود .
6آیا معدل حساب و افتتاح حساب فقط مخصوص صاحبان مشاغل است ، یا برای کاربران عادی و مشتریان آنها نیز انجام میشود و چه کاربردی برای ما کاربران عادی دارد ؟
خیر افراد عادی هم با شروع ثبت نام یک حساب بانکی دارند و تعامل انها و خریدهایشان برایشان معدل می اورد و اگر قصد استفاده از ان حمایت ها و امتیازات را نداشته باشند میتوانند ان امتیازات را به صاحبان مشاغل با قیمت توافقی اگهی کرده و به فروش برسانند .
7خرید و فروش در هفت هشتگ چه تفاوتی با خرید وفروش در اپلیکیشن های دیگر دارد ؟
در پلتفرم های دیگر خرید و فروش در یک سبد عادی است و برای استفاده از کیف پول باید ان را شارژ نمایید . اما در هفت هشتگ بعد از خید و فروش ، مبالغ در حساب شما میماند و با ان مبلغ میتوانید دوباره خرید و فروش خود را انجام دهید و این موضوع در کاهش مالیات شما نیز موثر است .
8بعضی از کاربران میگوییند اگر قرار باشد ، فضای گوشی ام کم باشد و برای خالی شدن فضا ، برنامه ای را حذف کنم ، قطعا هفت هشتگ جز گزینه های حذفی من نیست چون به اقتصادم کمک میکند ؟ و حامی من است ؟ دقیقا چه حمایتی انجام می دهد ؟
شما در اپلیکیشن های دیگر ، هیچ میانگین حسابی که باعث حمایت شغلی و امتیاز مالیتان بشود ندارید و امکان خرید وفروش درون برنامه ای نداید ، هفت هشتگ پایه ی اقتصادی مورد نیاز شماست و لازمه ی زندگی شماست پس در مقایسه با برنامه های دیگر در لیست اخر جهت ازاد سازی فضا قرار میگیرد .
9تبلیغات به سبک سونالیست و سوناتک چه تفاوتی با تبلیغات دیگر دارد ؟
مجموعه ونداد تجارت با همکاری متخصصان خلاقیت و نوآوری و فناوری های جدید و طی مطالعات 5 ساله ، اقدام به سبک جدیدی در تبلیغات با عنوان سبک سونالیست نموده است که در این سبک سناریو های تبلیغاتی ، طراحی و اجرای تبلیغات به شکلی نوآورانه برنامه ریزی و اجرا میشود و جهت نشر آن نیز از کمپین های مجازی استفاده می نماید . نکته ی قابل توجه تبلیغات به سبک سونالیست این است که این سبک علاوه بر امکان تبلیغات حضوری ، امکان تبدیل ان تبلیغات به تبلیغ سخنگو ، ثبت تبلیغ بنام برند درخواست دهنده و انتشار آن را خواهد داشت .
10شعار تبلیغات به سبک سونالیست و سوناتک چیست ؟
ما شما را به شکلی دیگر به جهان معرفی می کنیم
11هوشمند سازی و بومی سازی چیست ؟
هوشمند سازی : تبدیل کسب و کار از حالت سنتی به دیجیتال با فناوری های دیجیتال بومی سازی : شروع کسب و کار در حیطه ی استانی و ملی طبق فرهنگ و اقتصادهای کشور
12بازیگر تبلیغات و مدل هستم و میخواهم کسب و کارم پیشرفت بیشتری کند آیا در این اپلیکیشن جایی برای افزایش درآمد و معرفی من هست ؟
ابتدا ازمون ارزیابی را شرکت می کنید ،
13اگر عضو هفت هشتگ نباشم چه اتفاقی می افتد ؟
هیچ اتفاقی نمی افتد . فقط کسب و کارتان به شکل معمولی و سنتی پیش میرود و از هم صنف های خود در بازار رقابت عقب می مانید .
14آیا عضویت و تعامل در این شبکه برایم درآمد و مزایایی دارد ؟
با عضویت در شبکه ، کارت بانکی در بانک هوشمند برای شما صادر شده ، تراکنش های خرید و فروش شما از این کارت انجام میشوند ، هزینه ای شما کاهش پیدا میکند ، سرعت سرویس دهی شما بالا میرود ، از امکانات و خدمات رفاهی ، اموزشی و .... برخوردار میشوید ، حضور شما و تعامل و تراکنشات شما در سیستم باعث ایجاد میانگین و معدل حساب مالی هوشمند میشود ، به افراد دیگر از استان ها ، شهر و کشورهای دیگر وصل میشوید .
15چرا باید در آزمون ارزیابی شرکت کنیم ؟
برای اشنایی با سطح کنونی خود در کسب و کار