ایده خود را با در میان بگذارید

  دفتر مرکزی

  خوزستان

  اهواز امانیه خیابان خرم

   مرکز رشد واحد های فناور خوزستان

  09357281210

  7hashtag.startupco@gmail.com

  دفتر تهران

    محله آذربایجان خیابان آزادی کوچه شهید گلشنی جنب دانشگاه سوره پلاک ۱۹ طبقه ۲

  09357281210

  7hashtag.startupco@gmail.com

   

  رویداد ناوال (یا همان رویداد جوان خلاق ایرانی ) رویدادی است که با هدف حمایت جوانان و افراد خوش فکر و خلاق ایرانی برگزار میشود . اولین گردهمایی این رویداد با محورهای تحول در نوسازی مشاغل خلاق و اینترنتی در تاریخ 19 آبان ماه 1402 ، همزمان با گرامیداشت روز علم در خدمت صلح و توسعه ، و رونمایی از طرح شبکه اقتصاد خلاق هفت هشتگ با حضور جمعی از مسئولان ارشد کشوری و استانی ، در استان خوزستان و شهر زیبای اهواز برگزار میشود . و دومین نشست این رویداد نوآورانه در تهران بزرگ با حمایت و مدد برجستگان و طالبان علم حوزه ی مشاغل دیجیتال و خلاق برگزار میشود .

  جوانان و افراد خوش فکر و خلاقی که ایده های نو ، خلاقانه ، با برنامه ی درآمد زایی مشخص دارند و همچنین افرادی که در حال حاضر در حال فعالیت هستند ، و قصد پیشرفت و نوسازی شغل خود را دارند می توانند نظرات ، طرح ها ، ایده ها و شغل خود را جهت ارسال برای کمیسیون علمی ، اقتصاد خلاق هفت هشتگ ارسال نمایند .

  افرادی که مشاغل و ایده های آینده دار و کاربردی داشته باشند ، توسط شبکه اقتصادی هفت هشتگ ، از امکانات حمایتی آموزشی و اجرایی بومی ، در جهت به راه اندازی ، و به سود رساندن کسب و کارشان در حوزه ی دیجیتال به شکل جهانی بهره مند خواهند شد و شغل خود را در شبکه اقتصادی مدیریت کرده و در جهت حفظ ارزش های اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی کشور فعالیت می نمایند .